1000 věcí, co nám dělá radost

Minulý týden proběhlo vyhlášení Křišťálové Lupy a k našemu překvapení a lehkému zklamání, vyhrál blog 1000 věcí, co mě serou. Naše oblíbené Módní peklo bylo druhé a Šťastný blog, pro který jsme hlasovaly až pátý. Osobně si myslím, že by si cenu zasloužila Ada z Módního pekla za veškerou energii, erudovanost a ostrovtip, se kterým příspěvky píše. Díky nim by se totiž mohl snížit počet nevkusně oblečených dívek, co stále nepochopily, že LACINĚ opravdu neznamená SEXY. Konečně by v naší zemi zavládla elegance a styl a nepůsobili bychom jako velmoc lehkých slečen.
   Nevadí. Příští rok to určitě vyjde. Fakt, že vyhrál blog 1000 věcí, co mě serou potvrzuje, že máme smysl pro humor, umíme vyjádřit svůj názor, ale taky to vypadá, že jsme národ pesimistů, co si v tom navíc pořádně  libuje. Rozhodly jsme se, možná i na počest Šťastného blogu, který máme opravdu rády, založit antistránku vítěze Křišťálové lupy: 1000 věcí, co nám dělá radost. A začínáme už od zítřka. Naleznete ji na liště, hned vedle Projektu365.

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to 1000 věcí, co nám dělá radost

  1. Pingback: Lacině sexy…Holky, co s tím? | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

  2. Katerina/Katy says:

    Díky vám holky, jsem objevila blog “Modní peklo” a líbí se mi.
    Co se týče oblékání žen v Česku, je to smutné. Není to tak dávno, kdy jsme kritizovaly Američanky, že se neumějí oblékat, a že jim chybí elegance Češek. V neděli jsem se vrátila z Miami a mé překvapení bylo velké, protože jsem tam viděla ženy, ano Američanky, oblečené hezky a vkusně. A těchto hezky oblečených žen tam byla většina. Žen oblečených v riflích bych tam snad mohla spočítat na prstech jedné ruky! Zatímco v Čechách je tomu právě naopak. Jsou to jen samé rifle, rifle a maximálně legíny s halenou. Ale, aby jste neřekly, že je to tím, že je tam stále hezké počasí, a proto si tamější ženy neoblékají rifle, musím dodat, že hezky oblečené ženy jsem viděla i v NY, kde jsem byla rovněž tento rok a rifle jsem tam opět skoro neviděla a to se týká i mužů. Ženy byly v šatech, kostýmcích, sukních a kalhotách. Muži to stejné, místo riflí hezké kalhoty.
    Je smutné vidět, že se situace obrátila a Američanky se naučily pěkně oblékat, zatímco vkus a elegance Češek, která byla pro Češky dříve tak pověstná, strašlivě upadá.
    Holky, co s tím?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s