Stylish Woman´s Choice

(Boh) Mám obsesi pro nevkusné věci. Kdykoliv něco nevkusného, plného třpytek a divných barev vidím, jsem fascinovaná. Jako domorodci, co za kus sklíčka prodali celý ostrov. Někdy jdu až tak daleko, že si předmět začnu osahávat – další můj zvyk. Jsem kontaktní na věci, co se mi líbí. No a pokud se jedná o oblečení nebo boty, prostě nemám klid, dokud si ty ohavné boty s prosklenou podrážkou v obchodě pro striptérky nevyzkouším, abych se ujistila, že mi sice jsou, ale do mého života se nějak (bohudík) nehodí.
   Už několik měsíců chodím kolem výlohy v Bílé Labuti, kterou si pronajal obchod s úžasným jménem Stylish Woman´s Choice. Poměrně často mění výlohu a vážně se nestačím divit. Strašně toužím po tom, spatřit alespoň jednu zákaznici, která jejich modely opravdu nosí. Chodím tamtudy většinou večer a přiznám se, že se někdy zastavím a nevěřícně si kousky pro stylovou ženu prohlížím. Obchod se nachází v prvním patře a nikdy jsem neměla čas do kolotočářského butiku zaběhnout, takže netuším ani kolik modely s gepardem na prsou stojí, ale jedno vím jistě. Jednou tam zajdu a vyzkouším si celý tygří sortiment. A  v kabince se ve všem vyfotím, abych to pak odvážně dala na blog. Ale než se tak stane, můžete se pokochat úlovky z výlohy! Stojí za to!


Zde je několik detailů, na které bych ráda upozornila. Obzvlášť jsem si oblíbila kentauří vzezření figurýn umístěných na skoroVersace stoličkách. Rozmístění modelů a laciné parfémy taky dělají své, ale nebudu napovídat, každý si jistě najde to své, pravé ořechové.

Je dobré vědět, že nejsem sama, kterou tahle výloha fascinuje...

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Fashion Police, Móda and tagged , . Bookmark the permalink.

9 Responses to Stylish Woman´s Choice

 1. Mimo.ň says:

  Souhlas! Ráda se přidám!

 2. Lenka says:

  Víc mě láká ten Kebab Gyros.. (viz. 3. foto/koláž)

 3. Týna says:

  … tak to je fakt hustý…. taky bych ráda viděla nějakou, co to má na sobě…. ale umím si představit ten typ….. bude to asi jedna z těch barbín, co se nakrucují v Holmes place, když já se potím na pásu a ony se jen snaží sbalit trenéra na svoje vychrtlý tělo se silikonama…. a tak hopskaji a nakrucují se a uculují….. no a pak jedou do labutě koupit si jedno z těch šílených triček :))))

  • No, Týno, já si myslím, že je to takhle všechno v pořádku. Do Holmes place se dá chodit z různých důvodů – potit se na páse s cílem zhubnout nebo se nakrucovat se silikonama, s cílem sbalit trenéra. Opačně by to asi nedopadlo, že? :-) Každý máme svoje cíle :-). Můj cíl je potkat Stylish Woman. Když svého cíle do konce roku nedosáhnu, vyrazím do Bílé Labutě sama. Pomůžeš mi s focením?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s