Perfect days

(FF) Tak jsem konečně viděla nový film Alice Nellis Perfect Days. Trochu mě zklamal. Ale možná je to tím, že očekávám moc. Mám ráda její Tajnosti, takže jsem logicky čekala něco podobně přesahujícího, něco, co ve mně zanechá POCIT. Protože o tom by filmy a umění obecně měly být, ne? Jenže tenhle film mnou jen proplul. Občas jsem se nudila, obtěžoval mě product placement, pár vět bylo naprostých klišé a některé nápady byly vykradené odjinud. A to je vždycky špatně. Ale protože chci vidět věci z té lepší stránky (taky klišé), pár povzbuzujících poznatků jsem si odnesla:

1. Je normální ještě ve 45 nevědět ČÍM CHCI BÝT, AŽ VYROSTU.

2. Může se stát, že je člověk na Vánoce sám. A NEZNAMENÁ TO, ŽE TO BUDOU TY NEHORŠÍ VÁNOCE NA SVĚTĚ.

3. Nemusíme mít po svém boku partnera. To, že je s námi nejlepší gay kamarád nebo kamarádka, se kterou si můžeme POPLAKAT V KŮLNĚ NA ZAHRADĚ, není o nic míň cenné!

4. Je důležité dobře vycházet se svými rodiči. Popovídat si a ODPUSTIT SI, i když je to tak moc těžké. Protože fakt nikdy nevíme, co se může stát. Někdy se věci dějí moc rychle a ty nejdůležitější slova prostě nemusíme mít šanci vyslovit.

5. Pokud máte kvalitní oblečení, kabelku a střih vlasů, tak to SICE ještě nic nevypovídá o kvalitě vaší osobnosti, ALE JE TO SAKRA POZNAT!

6. Je normální se na své narozeniny strašně opít, blinkat a bulet v taxíku při romantické písničce. Stejně tak je normální se neopít, nepoblinkat a být šťastná. Prostě je normální DĚLAT VĚCI TAK, JAK JE CÍTÍME. Pustit emoce.

7. Musím se konečně zajít podívat do té LA PUTYKY!

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in kultura, Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s