Knižní a módní bazar v Bio Oko

(Boh) Má kamarádka Hanka (další kreativní, vzdělaná a krásná žena) založila báječnou skupinu na facebooku Co čteme, vhodnou pro ty, co ještě čtou a co jen nekoukají na Ružovou zahradu nebo jiné uspávače mysli. V téhle skupině si můžete vyměnit své poznatky, potkat lidi – virtuálně – zjistit co je nového na trhu, která kniha za to stojí a která ne, nebo jen tak šmírovat, co čtou ostatní. Jistě, jsme v době velkého rozmachu techniky, existuje Kindle a audio knihy, nezabírá to tolik místa, jako knihovna a nemusíte na tom neustále utírat prach. Tak proč ztrácet čas a prostor s knihama?    Jenže i na to Hanka myslela, a proto pravidelně pořádá Knižní bazar v Bio Oko. Můžete zdarma přinést a odnést až 20 knih, dát si výbornou kávu, pokecat v super prostoru a seznámit se, nebo se (v mém případě) jen setkat s lidmi, které jste už dlouho neviděli.
   Hanka tentokrát spojila knižní bazar s módním bazarem, takže si tu můžete i vyměnit oblečení. Blahořečím jejímu nápadu, její energii a organizačním schoponostem. Díky ní provětrám šatník i knihovnu a přinesu si do svého bytu, a doufejme i života, nové věci. Protože podle feng shui se musíte čas od času s něčím rozloučit a vytvořit tak volný prostor pro něco nového. Jinak nic nepřijde, protože prostě nebude kam.

Neděle (11.12.2011) od 16:00 -22:00, Bio Oko – Františka Křížka 15, Praha 7

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s