Pýcha a Předsudek vs. Barbie a Ken

(Boh) Mám nového spolubydlícího, Ira z Belfastu. Původně jsem si myslela, že díky němu dostanu příležitost zažít život jako Barbie. Jmenuje se totiž Ken. Ovšem už po několika dnech se ukázalo, že naše soužití nebude jako z růžového plastu, ale spíš jako z Pýchy a předsudku. On má uhlazené způsoby, je pravý gentleman, u kterého si stále nejsem jistá, kdy se jedná o charakter a kdy jen promlouvá anglická výchova a já jsem holka, co mluví sprostě i v cizím jazyce, má příšerné fóry a ještě příšernější rodinu. I tak to vypadá na příjemné soužití. Můj byt najednou získal takovou zvláštní viktoriánskou patinu.
   Když přijdu domů, Ken si žehlí košile, nádobí z myčky je vyndané, ptá se mě, jaký byl můj den, jak jsem se měla, zajímají ho moje pocity a celkově je velmi, velmi milý. Večer, poté co přečte další kapitolu ve své filozofické knize, mi přijde dát dobrou noc. (Já se obvykle dívám na Oprah show nebo něco podobného.) Ráno, pokud se potkáme, vždy mi popřeje dobré ráno a při odchodu ještě nezapomene dodat, abych měla příjemný den. A dneska dokonce i vynesl odpadky. Roztřídil je na papír, plast, sklo, bio a ten zbytek. K neuvěření, že? A teď to nejlepší. Není gay! Je gentleman. Takže pokud některá z čtenářek má zájem o spořádaného elegantního chlapa s víc než dobrým vychováním, jsem ochotná domluvit rande. Já mám smůlu, mám totiž zásadu, že co je v domě, není pro mě. (No, snad mi to dlouho vydrží. Takhle to bylo i s Drahým, ale to už je zase na jiný příspěvek).

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s