Beltissimo a Geox – Love story u Bohyně

(Boh) Ráda bych všem představila své dva nové kamarády – Bonanzu a Geparda. Oba jsem získala na Arkádách. Přestože mi do oka padli ve Slovanském domě. 
   Gepard je klasický a elegantní, skvěle respiruje a jistě mi bude dobrým kamarádem na jaře i v létě. Jakmile se u mě zabydlí, seznámím ho s černými kalhotami a zbytkem mého potemnělého šatníku, se kterým si Gepard bude skvěle rozumět.
   Druhým kamarádem do deště, a to doslova, je Bonanza. Pochází z dílny italských umělců z Beltissima. Kůže kam se podíváte, ať už se jedná o podrážku, svrchní část boty nebo o vnitřní stélku. Rozdíl je jen v jemnosti. Bonanza půjde zítra k ševci, aby byla kožená podrážka ochráněna, ostatně tak se děje v každé dobré rodině, ne? První noc se mnou oba spali v ložnici, vedle postele (samozřejmě). Děkuji Vesmíru, že jsem měla šanci objevit nové členy mého teamu a taky děkuji Ježíškovi, že byl tak štědrý a nadělil mi bianco šek označený “na botičky”.  Děkuji převelice!  Děkuji!

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Fashion Fascination, Móda and tagged , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Beltissimo a Geox – Love story u Bohyně

  1. Gepard nemá chybu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s