Florence and The Machine

Klára Vytisková

(Boh) Sometimes it seems that the going is just too rough…And things go wrong no matter what I do…Now and then it seems that life is just too much…But you’ve got the love I need to see me through…
Trocha super muziky, kterou jsem objevila u své kamarádky během pobytu v Itálii. Florence mi svou vizáží hodně připomíná Kláru Vytiskovou z Toxique. Nicméně kromě zajímavého vzhledu má taky absolutně úžasný hlas a styl, jakým dokázala přezpívat písničku You´ve got the love, mě dostal. Když se mi něco líbí, chci to poslouchat celý den, na smyčce, abych se naučila slova, vryla si do srdce rytmus a pak si to kdykoliv mohla zazpívat. Třeba po cestě do práce. Kamarádka Evelyn má pro mojí obsesi pochopení, a tak jsme si Florence pouštěly večer i ráno, v metru i na nádraží a dneska si ji pouštím znova. Vhodné pro bezvěrce i pro ty, kteří dneska odmítli mrznout v kostele na nedělní bohoslužbě.
   Nejsem extrémně pobožná, ale myšlenka, že je tam někdo nahoře, kdo mě má rád takovou, jaká jsem, že se někdo na mě dívá láskyplným pohledem a nesoudí mě, (jak by taky mohl, vždyť mě přece stvořil), mě v dnešním mrazivém dni opravdu zahřála. A možná díky téhle písničce i vyrazím ven, abych se konečně viděla s Fatalkou.

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou, music, Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s