Čelenky na ples


(Boh) Ráda bych upozornila na naši známou, Karolínu Malečkovou, velmi zručnou a talentovanou výtvarnici. Kromě oblíbených kočičích polštářů a nádherných loutek umí Karolína také neuvěřitelné čelenky-na sport, na doma, na večer i do společnosti, kterým pracovně říká fascinátory. S Fatalkou máme několik jejích výtvorů a vždy ohromujeme širokou i úzkou veřejnost. Záleží jen na vás, jestli si vyberete něco extravagantnějšího nebo jen tak usedlejší verzi do pracovního procesu. Myslím si, že v období plesů a večírků se vhodný originální šperk hodí a ceny jsou z našeho pohledu více než příznivé. Minimálně pokud srovnávám s průmyslově vyráběnými cetkami z H&M a nebo s jinými desinovými obchody. Ovšem cetky může mít každá. S fascinátorem od Karolíny se z vás rázem stane originál a rozhodně zaujmete každého muže, ale i ženu a o to většinou jde, ne? (maleckova.karolina@seznam.cz)


About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Inspirace, Móda, Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Čelenky na ples

  1. Pingback: Panenka, co mě nakopla | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

  2. Verunka says:

    Sice od jiné tvůrkyně, ale pár čelenek také vlastním. Na fascinátor jsem si zatím netroufla… asi budu muset začít chodit víc do společnosti, kde by se unosil.
    Karolína je šikovná! Přidávám si do Oblíbených :)

  3. díky za inspiraci .. líbí moc!

    • Není zač! Mně zase baví tvůj blog. Je super, akorát jsem pořád nic nezkusila uvařit. Možná je to tím, že zrovna nemám funkční kuchyň. :-) Nicméně, dobré zboží se chválí samo, ale v téhle době není nad pořádný marketing, že?:-) Mám doma tykadlovou čelenku z korálků, kterou hrdě nosím na každou party. A světe div se, všichni si pak berou na Karolínu číslo. Taky to byl mega úspěch na svatbě mojí příbuzné. Nevěsty vypadají božsky a neobvykle. Vřele doporučuju! (Boh)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s