Příčiny našich problémů

(FF+Boh) Když to nejvíc potřebujeme, rada se objeví. Kdekoliv. A v jakékoliv podobě. Ať už je to nápis na tričku kolemdoucího hlásající “Keep smiling”, drobná průpovídka sousedky, písnička v rádiu nebo afirmace, kterou v rámci facebookové aktualizace obdržíme. Cesty víry jsou nevyzpytatelné. Proto asi věříme.  Dle zenového rčení: “V mém životě se nic neděje náhodou.”, přikládáme afirmaci, která nás s Fatalkou zastihla v pravou chvíli. Třeba osloví i vás a začnete místo problémů řešit jejich příčiny .

MALÁ PŘÍČINA MŮŽE ZPŮSOBIT OHROMNÉ PROBLÉMY. ČLOVĚK SI OVŠEM VĚTŠINOU VŠIMNE AŽ TĚCH PROBLÉMŮ, PŘIČEMŽ JE JIMI TAK PŘEMOŽEN, ŽE HO NENAPADNE VYSTOPOVAT, ODKUD PŘIŠLY.
MÍSTO TOHO VŠAK ZAČNE HORLIVĚ HLEDAT NĚJAKÉ VELKÉ ŘEŠENÍ. AŤ UŽ HO NAJDE NEBO NE, STOJÍ HO TO KOPEC ENERGIE A ÚSILÍ, A MEZITÍM SI “NAŠE” MALÁ PŘÍČINA SEDÍ NĚKDE V KLIDU A POHODĚ A SPOKOJENĚ SI VEGETUJE. OPRAVDOVÁ ZÁCHRANA V TAKOVÉ SITUACI JE UVĚDOMĚNÍ. AŤ UŽ TEDY ŘEŠÍME COKOLIV, HLEDEJME NEJDŘÍVE PŘÍČINU. VE CHVÍLI, KDY JI NALEZNEME, NAŠE PROBLÉMY ZMIZÍ DŘÍV, NEŽ SE NA NĚ STAČÍME ZNOVU ZAMĚŘIT.

Další moudra najdete na facebooku v komunitě Afirmace.

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s