Volání andělů

(Boh) Známe to všichni. Některá rána prostě nejsou jako z magazínu. Nejsem krásná a ladná, na hlavě mám kudrnaté vrabčí hnízdo, nemůžu najít ponožky a o makeupu se mi může jen zdát. Na třpytky a zdravíčko prostě dneska nebyl čas. A tak jsem nasadila čepici, rukavice a vyrazila do studeného rána.
   Když mám pocit, že ztrácím kontakt sama se sebou, když si myslím, že věci nejdou tak, jak si přeju, povídám si s Vesmírem, anděli, s Bohem a zkouším zjistit, proč je například najednou taková zima, proč jsem se nevyspala a jestli bude všechno v pořádku. Většinou rozhovory končím poděkováním a prosbou o ochranu mentální i fyzickou. Dneska jsem si zase povídala a říkala jsem si, že bych potřebovala znamení. A aby byla tak silná a tak častá, že přestanu pochybovat. Alespoň na chvilku. A začnu zase pevně věřit, že všechno se děje tak, jak má. Po poděkování jsem si nasadila sluchátka a zapla darovanou mp3. Najednou se mi v duši rozlil neuvěřitelný klid, slunce vyšlo zpoza mraků a bylo mi jasné, že vše se děje tak jak má a že všechno bude v pořádku. Že všechno je v pořádku! Zpívala mi totiž do duše Sarah McLachlan písničku Angel. Vesmír má opravdu smysl pro humor a moc mu děkuju! Afirmace, kterou nasdílela Teta Naty je jen dalším znamením, o které jsem si požádala.

“Na konci je pokaždé všechno v pořádku. A jestliže není vše v pořádku, pak to ještě není konec.”  (Happiness In Your Life)

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Volání andělů

  1. Pingback: Co jsem se naučila v roce 2012 | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

  2. udvouverunek says:

    Taky si občas povídám. Ono to není na škodu. Některé věci prostě bytostem lidského původu ani říct nelze, a tohle je podle mě dost důstojná alternativa ;-) Verunka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s