Agatha Ruiz de la Prada

(FF) Dneska jsem byla na setkání se španělskou návrhářkou Agathou Ruiz de la Prada . Navrhuje krásné, veselé, barevné oblečení, věci do domácnosti i třeba bezpečnostní dveře, srší španělským temperamentem a nadšeně vypráví o své práci, protože dělá tu nejzábavnější práci na světě. Všechny nás, v elegantním prostředí Dea Orh Gallery , přesvědčovala, ať alespoň na chvíli odložíme černou, šedou a béžovou a pustíme si do života barvy. Rozhlédla jsem se po ostatních novinářích a opravdu, všichni do jednoho jsme byli pošedlí nejen na oblečení, zatímco Agatha mezi námi zářila v modrém tričku s červenými puntíky, oranžové vílí sukni a neonově zelených punčochách. V té souvislosti mě znovu rozčílilo, že Bohyni její šéf doporučil nenosit čelenky. Sice chápu, že je úřednice-právnička a musí být seriozní, ale copak je čelenka něco, co může lidi pobouřit nebo odradit od jednání? To, že nemáme odvahu nosit barevné oblečení nebo se oblékat jinak než ostatní je jedna věc, druhá věc je reakce našeho okolí na to, co nosíme. Pořád totiž musíme mít dostatek sebevědomí na pohledy lidí na ulici, v práci a v MHD když už si něco atypického vezmeme. Přeju nám všem víc odvahy vykašlat se na to “co si lidi pomyslí”. Přesně ve stylu Agathy.

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo, Inspirace, Móda and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Agatha Ruiz de la Prada

  1. Bohyni šéf zakazuje čelenky? A zakázal by chlapovi třeba gel na vlasy? Myslím, že ne…

  2. udvouverunek says:

    S tou poslední větou se plně ztotožňuju! A dokonce si občas už i užívám, když si v něčem výraznějším vyrazím a lidi jen koukají… Jo, je to potřeba! Jinak všichni shnijeme v nudě a šedi.
    Verunka

  3. zrovna dneska jsem udelala prvni krok – koupila jsem si ruzovy kalhoty a hodne barevny triko – uz se tesim, az si vyjdu:-)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s