Gotye – Somebody I Used To Know

(Boh) Jedna malá víkendovka. Tuhle písničku už týden pařím na smyčce a nemůžu přestat. Moc mě baví. Slyšela jsem ji poprvé v neděli, když jsem byla na kurzu indické masáže hlavy a celý týden mě doprovází. Líbí se mi na ní všechno. Ta tesknost, trpkost konce vztahu, úleva, že už je to nepovedené za námi, odvaha se ohlédnout a jistá volnost a svoboda s kterou si řekneme, jak to všechno vlastně bylo, i když jsme pořád zranění a naštvaní… No a video je absolutně super! Nestává se tak často, aby hudba ladila s obrázky. Přeji krásný víkend…pam pa pam pa dá!

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Gotye – Somebody I Used To Know

 1. ladyesik says:

  Taky jsem si ji kdysi dala na blog. Akorát jsem, opět, nezjišťovala, o čem vlastně je. Mám zkušenost, že pěkné písničky mají děsný text. A tak si člověk domýšlí, o čem to je :)

 2. Týna says:

  Tahle písnička je opravdu moc pěkná, ale pokud si můžu dovolit sem dát odkaz, tak všechny fanoušky této písničky posílám na tuto verzi, kterou udělali (do té chvíle, než jsem je s touto písničkou objevila pro mě neznámí, ale naprosto úžastní) Walk off the Earth: http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M&noredirect=1 Doporučuju a nejen tuto jednu jejich písničku!!!

 3. Holky, asi si ji dám jako vyzvánění…. (Boh)

 4. Ella says:

  Hi, tak tuhle písničku jsem objevila v odkazu na fcb asi tak před měsícem a jeden čas u nás doma hrála pořád dokola. Teď už jsme se trochu uklidnili. I když přítel nadále nadšeně sleduje počet shlédnutí na youtube

 5. udvouverunek says:

  Bohyně, hraješ mi podle gusta. Tu písničku taky zbožňuju, v zimě jsem si ji přehrávala denně tak asi 50x. Je boží! A video se mi taky hrozně líbí, ladí to, jak říkáš, a líbí se mi, jak on to prožívá ve tváři. Taky jsem o tom psala post, dovolím si ho linknout: http://udvouverunek.wordpress.com/2012/04/27/pokus-hudebne-lakovaci-prispevek-fusion-musical-polishing-post/ Ty barvy jsou prostě skvělé!
  Verunka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s