Dree pro ManiaMania

(Boh) Mám ráda módu. Moc. Mám ráda iluze a cestování v čase i prostoru. Mám ráda dobrou reklamu a reklamní kampaně, co se povedou. Protože i když je to o prodeji, o číslech, o manipulaci, já si to dokážu užít. Já jo. Díky cestám a životě v zahraničí jsem poznala, že existuje víc, než jen Adidas, Luis Vuitton, Guess a Quelle. Je spoustu stylů a krásy, kterou vídám občas i v Praze. Ale pořád mi přijde, že toho není dost. Nikomu jeho způsob oblékání neberu, sandály na suché zipy jsou funkční a krátká jeansová sukně z tržnice je možná sexy a pohodlná, ale mě to neba. Potřebuji víc. Chci víc, protože vím, že to VÍC existuje. A že je to díky e-shopům a informativnímu světu internetu dostupné. (Nebavím se o ceně!)
   Možná když se budeme inspirovat už teď, v budoucnu vezmeme některé kousky oblečení za své. A dojde k pozvolné, leč trvalé změně. I když je to taky o zvyku a pohodlnosti. Nad módou se musí přemýšlet a to se v téhle době nikomu moc nechce. 
   Ovšem  já jsem optimistka. Věřím, že alespoň jedna slečna díky některým nádherným fotkám z kampaní najde svůj styl a v tom případě i sebe samu, a ten ohavný, zběsilý a nepochopitelný módní svět někomu pomůže…  
   Velmi ale velmi inspirativní považuji kampaň šperkařské firmy ManiaMania s Dree Hamingway. Šperk nemusí být nutně jen zlatý. Není to jen o materiálu! Je to taky o designu, o provedení, o nápadu. A tohle mě prostě moc nadchlo a osvěžilo. Příjemné osvěžení i vám! (Možná si něco objednám…)

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s