Inzerát na víkend

(Boh) Jasně, je to líbívý cajdák. Jako všechno od Kryštofa. Ale co byste poslouchali vy, při vybalování krabic? Bacha?! Asi ne. No, a jak už to v tomto našem malém rybníčku českého showbusinessu bývá, někteří interpreti se hrají neustále, ať už napíší cokoliv a jiní nikoliv. A tak mi z rádia posledních čtrnáct dní hrál neustále Kryštof svůj Inzerát. A víte co, vůbec mi to nevadilo. Díky divadelní průpravě jejich texty nejsou tak hloupé a když za sebou zavřete 25let života na jednom místě a v tom novém tančíte mezi krabicemi, je fajn slyšet, “že bez konců, prostě nejde začít od-za-čát-ku!” Ať už to znamená cokoliv.
   Pro mě je tahle písnička potvrzením mého životního motta, které jsem vykradla z fengshui. Je dobré se zbavovat starých a nefunkčních věcí, které nám jen berou energii, aby se udělalo místo pro věci nové, co nás obohatí a posunou dál; je dobré uzavírat životní kapitoly, abychom pak v klidu a radosti mohly začít nové kapitoly, s novými hráči, na novém místě, s novou energií a elánem; a je dobré svými skutky dát Vesmíru najevo, že jsme připraveni na zázraky, protože jinak opravdu nepřijdou!
(No a teď, po tom životním moudru, je čas na cajdák! “Elá hop,” řekla a přeskočila krabici, aby se mohla vrhnout na srovnávání ručníků a ložního prádla!)

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Inzerát na víkend

  1. Vivi says:

    Krabice…banánovky! Kolik už jich prošlo mýma rukama, to bych nedokázala v životě spočítat. Pokaždé, naplněné spoustou věcí určených pro přestěhování (i rozdání nebo vyhození), symbolizovaly konec (při balení) a nový začátek (při vybalování). Pokaždé to bylo vzrušující…to očekávání nových životních dobrodružství. A tak i mým oblíbeným blogovým spisovatelkám přeju, ať je nová etapa plná těch nejpříjemnějších okamžiků.
    Vivi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s