Éla hop! (Aneb malé Vyzkoušely jsme – Pomáda)

(FF) Je zajímavé, jak umělecké dílo vnímáme pokaždé jinak v kontextu svého života. Je rozdíl, jestli čteme knížku v 15, 25 nebo 35. Pokaždé nás v ní zaujme (pokud je dobrá), něco jiného. Osloví nás něco jiného. Stejné je to i s filmy. A mně se tohle pravidlo naposledy ukázalo na muzikálu Pomáda. Písničky tam jsou pořád stejné a líbí se mi všechny, jen zrovna teď mě oslovily ty pomalejší. Balada, kdy Sandy zpívá o souboji srdce a rozumu. Rizzo přiznává, jak je pro ni těžké přiznat své city okolí a radši si hraje na drsňačku. Strážný anděl, který dokáže poradit, když ho o pomoc poprosíme a požádáme. Nasměruje nás. Přeměna Sandy z naivky v růžovém svetříku v holku z masa a krve, co přizná, co chce a nebojí se života.
   A jako bonus – tanečnice, která byla podobný typ jako je Bohyně a sklidila velký aplaus, protože se jí bezchybně (konečně) povedlo salto. Éla hop, Bohyně, to je znamení. Krásné narozeniny!

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo, kultura, Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , , , . Bookmark the permalink.

7 Responses to Éla hop! (Aneb malé Vyzkoušely jsme – Pomáda)

 1. Ceranna says:

  Myslím, že první věta je hodna citace v odborných publikacích.. Velká pravda :).
  Všechno nejlepší! A jako narozeninový dar doporučuji šaty od Lazy Eye – v nich půjde salto samo! :)

 2. Katy says:

  Bohyně, ještě jednou krásné narozeniny! Dívám se na postavu Sandy a říkám si, že jsem si nikdy dřív neuvědomila, jakou měla fantastickou postavu. Možná je to tím, že sem se na její postavu zaměřila až teď, kdy je pro mě těžší a těžší si udržet hezkou postavu :) Už to není tak jednoduché jako dřív, kdy jsem mohla sníst co jsem chtěla, žádné cvičení a přesto si lidi mysleli, že dělám atletiku :D

  • No vidíš Katy, a já cvičila od malinka, hrála závodně soft, pětkrát v týdnu plavala, chodila na balet a i tak jsem vypadala jako někdo, jehož matka vlastní cukrárnu a otec je řezník… hihihihi Takže teď, kolem třicítky s nadšením kvituji povzdechy mých kamarádek, které byly zvyklé snídat, obědvat i večeřet u McDonalda, protože si konečně můžeme pokecat o tom, jaká je to dřina si udržet postavu, ať už je jakákoliv :-)

 3. Vanilka says:

  Všechno nejlepší! Jé, Pomáda… Musím si ji někde opatřit, to je zaručeně film, který chci mít doma po ruce.

 4. Děkuju moje milá a úžasná FF! (Boh)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s