Chvála nám, chvála vám, chvála všem botičkám!

(Boh+FF) Níže je email, který jsme dostaly. (A který zase dostal nás.) Na větší komentář se zřejmě nezmůžeme, obě se totiž snažíme dojetím nerozplakat (přece jen máme docela slušné pracovní pozice a editorky ani právničky nebrečí. Alespoň ne v zaměstnání!) 

   Josephine, je to krása, děkujeme za zpětnou vazbu a držíme palce v podnikání. Jsme tvé budoucí stálé zákaznice.


   Trochu nám vrtá hlavou, který článek byl ten osudový…:-) 

 

Milá Bohyně a Fatalko,

před pár měsíci jsem začala číst váš blog a musím říct, že po roce bydlení v Anglii to pro mě byla záchrana..a zároveň mě potěšilo, že nejsem jediná kdo řeší, jestli pan Božský existuje nebo jak si zvyknout na návrat do Čech, když se tu všichni tak hrozně tváří a navíc nosí sandály s ponožkama..

No a abych se konečně dostala k tomu proč píšu..
..po jednom vašem článku jsem se rozhodla, že je načase abych dělala konečně něco, co mě baví a nelitovala toho, že jsem to nezkusila..
..a tak jsem spustila svůj obchod.. s botami… (jak jinak..) a budu ráda, když se mrknete..kdyby vám něco padlo do oka..máte u mě slevu..za to všechno..

Držím palce a děkuju,
vaše čtenářka Josephine

krásné boty zde

 

Advertisements

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

7 Responses to Chvála nám, chvála vám, chvála všem botičkám!

 1. panda says:

  to len mne ten odkaz nefunguje?

 2. No to je ale pěkné! Není nad to, když má člověk takovýto feedback – že vlastně dělá, co ho baví, a zároveň tím pomáhá, podporuje ostatní (byť jen myšlenkami, slovy). Dovedu si představit vaší radost a dojatost:)
  Jesefíně přeju spoustu úspěchů a spokojených zákaznic a úžasných úlovků vintage botiček! ;-) Budu její stránky čekovat a doufat, že se objeví nějaké fešné kousky i ve velikosti 37 :D
  Verunka

  • Josephine má skvělé boty, doporučuju! A ceny jsou exkluzivní. Navíc s tvou 37 nejsi ani shopping konkurence, takže nakupuj, nakupuj Verunko! (Boh) PS: bylo milé a příjemné tě potkat!

   • udvouverunek says:

    Och, děkuji <3 A nápodobně. Nevím, jak jste to dokázaly, dámy, ale z Louvru jsem odcházela s úsměvem na rtech a nabitá energií (ta Bohynina je asi přenosná), což mi vydrželo po celý den a ještě den poté. Neuvěřitelné!

 3. Josephine says:

  už začínám být dojatá taky..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s