Panenka, co mě nakopla

(Boh) Mám kamarádky, které jsou nadané a výjimečné. Jsou mi inspirací, oporou, hnacím motorem a zázemím, které nutně ke svému životu potřebuji. I když se momentálně nacházím ve velmi hezkém životním období, bohužel  jeho rozpoznávacím znakem je především dřina, trocha  odříkání a velký spánkový deficit. Slušně řečeno, do svého velkého kulatého zadku se teď rozhodně nekopu. Jsem spokojená a přijdu si jako superžena, ale někdy mi moje dvě práce a účast v několika projektech leze na mozek. Kdysi jsem se snažila být paní Dokonalá a Neomylná (“v každém hovně za kvrdlačku”, jak se říká u nás doma), ale teď, na prahu třicítky, jsem schopná přiznat, že bych si strašně ráda vzala pyžamo, vypla mobil, v několika jazycím popřála dobrou noc a objevila se tak za čtrnáct dní. Vyspinkaná do růžova, plná síly a optimismu a snad i emocionálně vyrovnanější… 
   Možná proto mi při pondělku po příchodu do práce zvedla náladu má kamarádka Karolína. Ano, ta Karolína Malečková, která umí dělat nádherné čelenky. A nejen to. Ona totiž toho umí víc. Dělá také brože, loutky, kapsáře, levandulové andělíčky a nádherné panenky. Jednu takovu udělala na zakázku pro Unicef. A nechala se inspirovat vizáží mého Drahého. Trochu mě to dojalo, kdo by to byl řekl… Tak jo, hodně mě to dojalo. A nakoplo k dalším výkonům. Dohodly jsme se totiž, že mi Karolína na Vánoce udělá věrnější kopii, která se stane dokonalým dětským dárkem. Mám prostě geniální kamarádky a jsem za ně opravdu vděčná. A co víc, ony jsou i vtipné! Karolína mi totiž navrhla, že mi udělá ještě jednu napodobeninu Drahého, pro případ, že bych s ním chtěla švihnout o zeď nebo mu bez následků zuřivě skákat po hlavě. No a to se opravdu vyplatí. Nemá smysl v sobě držet ty emoce, když už budou Vánoce, no ne?

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

9 Responses to Panenka, co mě nakopla

 1. vimneok says:

  já chci taky panenku pro ventilaci emocí :D :D a classy romantické vánoce by se po těch 10 u tch. taky šikly, kde se to dá objednat?

 2. Jarka H. says:

  Parádní článek, jsem moc ráda, že jsem vás někdy před čtrnácti dni objevila!

 3. Anonymous says:

  :-))))) … jen tu zmínku o Vánocích sis mohla ještě odpustit…. grrr

  • Nene, já si chci tyhle Vánoce užít. Budou dokonalé, classy, s bretoňskou polívkou, mušlema, podpatkama, šampusem a velkou romantikou. Možná vezmu na milost i bramborový salát….hihihihi(Boh)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s