BB – Bobr Bohyně

(Boh) Tento příspěvek měl původně začínat slovy: “Zítra mám, zítra mám svůj den,“ ovšem to by nesměl jistý blogger (Artbucktown) vtipně poplést moji zkratku (Boh – jako Bohyně) a pojmenovat mě Bobrem. Tahle záměna samozřejmě pobavila nejen mě, ale i Stárnoucí blogerínu, která si přisadila a vtip o BB byl na světě. Kam se hrabe můj otec, který se při nedělním obědě naoko vážně ptal, proč mi Drahý říká „Bachyně“.
   Jak je vidno, jsem zocelená a pro strach mám uděláno. Proto se z přiléhavých fórů nehroutím a naopak tuhle bobří epizodku okamžitě zhodnocuji. Mám totiž zítra svůj den. Jdu na fotoepilaci celého těla. A když píšu celého, tak opravdu celého. I kdybych tam měla být až do noci. Já to dám. A ten laser to dá taky.
   Jednou z podmínek fotoepilace je oholení všech částí, které chcete epilovat, a to 5-7 dní před zákrokem. Jenže…já se zhruba patnáct let depiluji strojkem, voskem a pravidelně docházím na brazilskou depilaci. (Tomu, kdo neví, co to brazilská depilace je, vše mile ráda vysvětlím dvěma slovy, které pro tento zákrok užívá má osmdesátiletá babička – „škubání k*dičky.“ ) 
   Takže jsem se ocitla před velkým úkolem. Musela  jsem nejdřív dlouhá léta depilované chloupky nechat pěkně svobodně vyrůst, abych je pak všechny řádně oholila. (Proč jsem si teď vzpomněla na Rychlé šípy netuším. Že by Štětináč?) 
   Nicméně nechat všechno vyrůst bylo opravdové peklo. Za poslední dva měsíce jsem přišla o veškerý žár a sexappeal. Cítila jsem se tlustá, hnusná, blbá a poslední týden jsem se dokonce sprchovala po tmě. Aby Drahý neviděl mé srnčí nožky, chodila jsem spát ve velmi odpudivých pyžamech a tajně si přála, aby ztratil hmat i zrak (Promiň, lásko!). Na svou obranu bych ovšem ráda uvedla, že mi moc nepomáhaly jeho vtipy o medvědici nebo přirovnání k suchému zipu (prý se nemůže ode mě odtrhnout)… ale naštěstí máme stejný smysl pro humor, takže náš vztah toto hasselhoffské období ustál. (Kdo nezažil slávu Pobřežní hlídky, nechť si do vyhledávače hodí “David Hasselhoff”. A pochopí…) 
   Poslední zátěžovou třešničkou na dortu mých fotoepilačních příprav byl Artbucktown se svým Bobrem. Něco jako slavobrána, kterou musíte projít na cestě k sametově jemné pleti. Sbohem osude, sbohem bobre, sbohem srnčí nožky! Jak to bude zítra ráno probíhat, to netuším, ale strašně se těším. Po tom všem si zasloužím, aby to dobře dopadlo. Takže mažu rychle spát a všem přeji Bobrou noc!

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou and tagged , , , . Bookmark the permalink.

14 Responses to BB – Bobr Bohyně

 1. Pingback: Vyzkoušíme – Philips Lumea | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

 2. Pingback: Když bobr potkal žabku | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

 3. Market says:

  kouzelny clanek :) diky za vtip a dobrou naladu a taky tip na zazitkovou turistiku a tip na tema k hovoru a humoru u nedelniho stolu ;-) proste genialni!

 4. udvouverunek says:

  Bohyně, tohle mi nemůžeš dělat! :D Četla jsem to pozdě v noci, když už všichni kolem spali – a začala jsem se tlemit nahlas, tak si představ jak to asi dopadlo :D A vysvětluj jim, že je to kvůli bobrovi…
  Fakt perlíš :D Pobavil mě suchý zip, Haselhoff i Rychlé šípy 8-) Ale věřím, že to vše dobře dopadlo a zvládly jste to ty i laser ;-) Jsem zvědavá na progres v čase, tedy na slibovaný dokument!
  Verunka

 5. udvouverunek says:

  Držím palce aby to dobře dopadlo! Tuhle proceduru jsem ještě neozkoušela, doteď jsem si marně lámala hlavu jak nazývat brazilku a Tvá babička to vyřešila Díky!:) Veronika

 6. Tak na tohle jsem vážně zvědavá!!! Prosím pak o PODROBNÝ článek…

 7. mamifi says:

  Me nejvic pobavila babicka! :D Drzim palce a dej pak vedet.

 8. Jarka H. says:

  Bobr Bohyně mě dostala :D Jsem zvědavá na dojmy :)

 9. Harimata says:

  Asi už je pozdě, ale pokud to trvalo 2 měsíce, než vše řádně dorostlo, proč jsi se neholila i během toho? Pak bys s tím přestala jen na týden před výkonem a vtipy o suchém zipu by se konaly maximálně poslední 2 dny :)

  • No, bohužel patřím mezi ty, kteří nesnášejí holení žiletkou. Okamžitě se mi vše zanítí a šíleně to bolí. Všude. Ještě, že nejsem chlap, to bych nosila plnovous. Au au… Takže mám na výběr – holení strojkem ve stylu bodlinek nebo hlaďoučkou, leč bolestivou, depilaci.

 10. Evelins says:

  Bobrou :-D Skvělý článek, pobavila jsem se :-) Už se těším na dojmy “z akce”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s