Fatalka na thajské masáži

1 spa_massage_masthead(FF) Nikdy jsem nebyla na thajské masáži. Nevím přesně, co jsem dělala v devadesátých letech, kdy na ně všichni chodili. Asi jsem tenkrát nosila legíny a hledala lásku. Ech, vlastně se nic nezměnilo, to dělám dodnes. Nu popojedem. Rozhodla jsem se tedy, že je čas na thajskou masáž zajít, že si odpočinu, udělám něco pro své zdraví a užiju si páteční odpoledne. A protože jsem úzkostlivá a slyšela jsem dost děsuplných historek o tom, jak Thajka někomu skákala po zádech, objednala jsem si bylinnou masáž a za radostného fantazírování o meduňce, levanduli a heřmánku odskotačila z nudného pátečního kanclu do thajské masérny. Je nutno předeslat, že pokaždé, když o něčem radostně fantazíruji, dopadne to úplně jinak. Většinou přesně naopak. Třeba že se z romantického koupání ve vaně při svíčkách stane úraz (jistě že můj) nebo se místo elegantních obloučků na sjezdovce válím ubulená po ledovci.
   Nu nic, zpátky do pražského Thajska. V kabince se vysvlékám do spodního prádla, po upozornění ostýchavě odkládám i podprsenku a seznamuji se s milou Thajkou. Po zhlédnutí jejích proporcí uznám, že bych docela nerada, aby po mně skákala. Spíš bych uvítala, kdyby mi řekla, co se se mnou následující hodinu bude dít. Většinou chci vědět (pokud nejsem zrovna jak urvaná ze řetězu), co kdo hodlá s mým tělem provádět, ale nejsem si jistá, jak dobře Thajka rozumí česky, tak se prostě chovám jak na poradách. Tedy – přiblble se usmívám. Masérka si toho nevšímá a vráží mi loket do zad. Ech. „Bóli?“ otáže se vlídně. „No, trošku,“ přiznám polopravdu a přemýšlím, jak dlouho to vydržím. Opravdové dobrodružství začíná až za hranicemi našich možností, vybaví se mi. Snažím se na to myslet, když masérka znovu zaryje loket do mých zad. Tohle na relaxaci nevypadá. Opatrně otáčím hlavu a snažím se zjistit, kde jsou asi ty bylinky. Snad si proboha nespletla masáže, orosí se mi čelo. „Eště bóli?“ otáže se Thajka, když zpozoruje mou perspiraci. „Ech, v pořádku,“ zamumlám. Bolí to jak čert. Masérka se mi zrovna snaží vytáhnout ruce z kloubů (proč mi radši ještě netahá nohy?, už bych byla jak Sklenaříková!) a ulomit hlavu. Vzdávám to. Ať si se mnou dělá, co chce. Ať mi tu hlavu sakra klidně utrhne, mně už je to fuk.
   Neutrhla, i když myslím, že jsem měla namále. Jako surprise vytáhne z nahřívače bylinkové měšce a začne mi je přikládat na zhuntovaná záda. To by šlo. Jen kdyby se mi z toho tepla nechtělo tak ukrutně čůrat a každých pět minut mi nezvonil telefon, který jsem si zapomněla vypnout. Zadržuji moč i vztek a 1 massageThajka se také blíží svému finále, když mě začíná bylinkovými měšci mlátit po zádech i hlavě. Nakonec mě ještě několikrát uhodí loktem do hlav a radostně zahlásí „Finito!“. Finito, zablábolím a sesunu se bezvládně na zem. „Všechno v poržádku,“ mumlám, posbírám podprsenku, šperky a kabelku a upaluju pryč. Tak za dalších 30 let na shledanou!

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in krása, kosmetika a tak., Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , , . Bookmark the permalink.

12 Responses to Fatalka na thajské masáži

 1. Katte says:

  Týjo, tak to já mám taky úplně opačkou zkušenost. :D Byla jsem na thajský masáži poprvý včera a to se slevou (http://www.hyperslevy.cz/praha/9-7-2014-uvolneni-pri-prave-thajske-masazi-ve-vyhlasenem-thajskem-raji-v-srdci-prahy/), protože proč za něco utrácet, když nevim, co čeho jdu, že jo. Ale bylo to fakt dobrý, skvělý uvolnění a nikdo mi teda ruce netrhal :)

 2. Teress says:

  Mám podobnou zkušenost, navíc je na prd, že ty Thajky umí česky velmi málo a tak když jsem se jí zeptala jestli se zbláznila, pokračovala dál jako, že nic, ale párkrát jsem jí řekl že mě to bolí a poté byla o poznání šetrnější ::) No už nikdy více :)

 3. imdisabled says:

  Ha, to já mám s thajskou masáží spíš opačnou zkušenost. Nejdřív jsem tedy div neomdlela, když mě před masáží zapomněli skoro na hodinu v rozpálené sauně, ale pak samotná masáž byla úžasná. Nejdřív jsem tedy také málem řvala bolestí, ale pak se to změnilo a já se div nerozplynula blahem :)

 4. KUTlime says:

  Nedávno (na Silvestra) jsem měl taky thajskou “masáž”, ale pocity a průběh byl trochu jiný. Asi to Itaewonem – největším red light distriktem v Soulu. :-)

 5. Dej pokoj, takových požitků se ráda vzdám.
  Ikdyž : ta Sklenaříková není špatný nápad… :-)

 6. mamifi says:

  Ja na to poslala meho muze, jakoze romantika a z lasky…a on byl nadsen, ze ty jeho bolavy zada konecne bolely tak nejak dobre…me tam ovsem nedostanou ani parem taznych volu.

 7. Králikkéš von Marakkéš says:

  Ah Fatalko, že jsi se neozvala, dal bych ti s láskou několik cenných rad.
  1. Nikdy Thajce neříkat, že bolí, když bolí v Thajsku se ryje o to víc
  2. Chceš li jemný přístup stačí říct : Bau bau, karuná
  3. Když to fakt bolí, řekni : těp mak mak
  4. Je li koule horká zvolej : rón
  5. Po masáži řekni : Kap kun khá
  6. Na konec to co mělo být hned na začátku : zbystřím Thajku, usměju se jak Luna na hnoji, složím ruce do lotosového plátku a jako vatička v bavlníku rozkvetlá pronesu : Sawadi khá.
  7. Ještě: když to bolí klidně křičet, negativní energie musí ven, to jen my máme ty zku…né zábrany. Thajci když se masírují navzájem, tak se opravdu nešetří a křičí jedna radost.
  Jak málo stačí, aby se z toho stal požitek, Thajku odbouráte znalostí thajštiny. Ano velmi málo stačí, abychom si u těchto lidí získali úctu. Vyskočíte rázem ze škatulky tupého do sebe uzavřeného o sebe se nestarajícího ve stresu zabetonovaného Evropana. Přestanete být pro Thajku kus na úrovni hamburgru, poněvadž to mi pro ně jsme, protože nezapomínejte, že oni opustily Thajsko, pro vidinu lepšího života. A ze světa, kde je všechno jedno a nic nevadí, se holky dobrovolně přenesly do světa Musíš MAKAT. Ze světa chudoby a krásných Buddhů, do světa krásných draze zaplacených papírků zvaných peníze. Ach ta bohyně příležitosti.
  Má li masérka konstituci mašiny a je li starší, vězte, že je to plus. Věk značí zkušenost, konstituce výdrž. Máte li za den zmastit 6 až 8 Evropanů, fakt to není med. nezapomeňte, že thajská masáž pracuje s energií, takže co je ve vás nastřádáno, to skrz sebe holky z Vás vytahují. A my se dost často neumíme uvolnit, oddat a to se pak špatně hněte těsto.
  Set leu…nebo li finito

 8. akismetuser733395078 says:

  Tak už vím, co si nechám ujít. Přitom ve filmech, kde někomu po zádech cupitá čtyřiceti kilová asiatka, to vypadá docela zajímavě :)

 9. Ivet says:

  Já byla poprvé tento týden :) Bolelo to, ale jsem znovu objednaná! Na thajské masáži se se napravují záda, šudlání olejem ničemu nepomůže :) Relax si udělám doma, na masáž chodím, abych poznala výsledek.

 10. Barb says:

  Byla jsem na thajské masáži u Češky, která se do Thajska jezdí školit. Některé její hmaty byly překvapivé, ale nemůžu říct, že by to bylo nepříjemné. Nějak mě to ale nechytlo, od té doby jsem tam nebyla. Vidím, že tahle Thajka byla teda drsná. :-D

 11. Marcela says:

  No teda, vždycky jsem si představovala, jaké by to bylo zajít si do salónu na thajskou masáž po vyčerpávajícím dni a vidím, že některé věci vypadají krásně jen ve snu :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s