Pochcaný rande

(FF) “Říkala jsem ti, že na netu jsou samí divní lidé,” zhodnotila má kamarádka vyprávěnku z mého posledního netového rande, které ukončilo mé chabé pokusy seznámit se přes internet.  Nepůjde to. Vkládám svou naději do osudu. Do života. Ale zpátky.
Kamarádka mě varovala už předtím, než jsem se do netového seznamování pustila. Ale pořád jsem si říkala, když jsem já “normální” a jsem na netu, tak by tam mohl být taky někdo normální, ne? Možná ano, ale mně se ho potkat nepodařilo. Spíš začínám mít pocit, že na netu se seznamují dlouhodobě osamělí, frustrovaní, asociální či nevyrovnaní jedinci. Hned vám vysvětlím proč.

1 Kissing_the_War_Goodbye1, Většina se chtěla na prvním rande líbat. Těžko se dám označit se za prudérního člověka, ale tohle pro mě není. Nejvíc mě šokovalo, když se chtěl líbat chlápek, který mě jen dovezl taxíkem z večírku domů. Vážně?! Takhle opravdu ne. Protože pokládám líbání za hodně intimní záležitost. Nebo jsem jednom zestárla.

2, Hodně kluků, mužů i chlapíků si myslelo, že spolu chodíme. Jen proto, že jsme byli na jednom rande, oni se mě pokusili políbit a já se jim líbila. Jestli se líbí oni mě nebo naznačuji, že se s nimi chci už znovu vidět, považovali za nepodstatné. Oni se mnou chodit chtějí a basta. Takže mě zasypávají smskami a pořád telefonují. Když jim znovu oznámím, že nemám zájem, počkají maximálně týden a píší znova. Z smsek typu “Jak se má moje Fatalčička?” a “Krásné ráno a krásný den” se mi už chce blinkat.

1 stan full_1308066607urbancamp3, Někteří neváhají bivakovat před mým domem. Dodnes. Je to trochu děsivé.

   Myslela jsem si, že s netovým seznamováním bude problém v tom, že hodně mužům půjde jen o sex. Takové jsem nepoznala. Nebo nerozpoznala. Problém byl v tom, že většině mužů šlo jen o to, aby nebyli sami. Frustrovaní dlouhodobou samotou se snažili mít vztah za kažodou cenu a nehodlali se té naděje vzdát. Bylo to smutné a děsivé zároveň. Ovšem moje kamarádka nedopadla o moc lépe, i když se na rozdíl ode mě seznamuje v reálném světě. V klubu si vyměnila číslo s jedním mužem, se kterým si vzápětí vyšla na rande. Po lahvi vína začíná mladík radostně vyprávět o sexu. Co má rád. Co nemá rád. Jak to má rád.
1 chozeníVypráví, jak je strašně vzrušující se počurávat. Jak je sexy, když se holka počurá v oblečení. Ech. Zkoprnělá Nikola odchází ven si zakouřit, mladík ji následuje, aby se o pár metrů dál… ano, vyčural. Díkybohu ne v oblečení. Bohužel ne na toaletě, ale prostě venku. Před restaurací. Pár metrů od ní. Nikola už o další čůránkové excesy nestojí, rande okamžitě končí a odchází domů. Muž trvá na tom, že ji doprovodí, aby se s ní před domem rozloučil a udělal co? Ano, opět se tam vyčůral.
Před jejím domem.
Před recepční.
Před kamerami.

A pak že na netu jsou divní lidé…

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme and tagged , , , . Bookmark the permalink.

19 Responses to Pochcaný rande

 1. osmanská says:

  Bavíte mě holky. A to tak, že moc :-) Díky

 2. Anonymous says:

  Ahoj já mám úplně jiné zkušenosti.Znám hodně holek co mají lásku přes internet vzali se a mají děti.Já mám taky lásku z internetu rok a osm měsíců.Chce to vydržet a pořád zkoušet a chodit na kafíčka.

 3. Lucie says:

  Titulek je moc prvoplanovy a nesedi k jinak naprosto dokonalemu a vtipnemu clanku. Diky za usmev, ktery vyvolal.

  • Děkuji za komentář! Zjistily jsme, že prvoplánové titulky přitáhnou víc pozornosti než, jak to nazvala Bohyně, “filozofické kecy v mlze” (tím asi myslela moje psaní:))). FF

   • Lucie says:

    Tak to kazdopadne, ale i tak mi tenhl

    • A navíc, jen pro upřímnost – byl to náš pracovní název. Jak jinak máme od sebe ty nepovedená rande odlišit, že? Taky máme v záloze “krevetovýho dědka”, “vilný pohled”, “ženáče”, “plešatýho účetního”, “kolegu 1”, “kolegu 2”, “šéfa”, “zaseklý záda” a jiné libůstky. Ale o těch zase někdy jindy. Bohyně zdraví z Milána!

 4. Bella says:

  Musím říct, že před X lety, kdy byl internet ještě luxusní záležitost, ne jako dnes, kdy ho má každý vrátný, se dalo seznámit s velmi zajímavými, fajn lidmi (chlapi). Dnes už bych to neriskovala ani náhodou :-)

 5. Vanilka says:

  To asi dělá jako pejsci. Ti si taky chtějí značkovat území.

 6. Králikkéš von Marakkéš says:

  Žijeme v maligní době zběsilé mutace osobností, evoluce nás přivedla k velkému mutagennímu rozptylu od totálních hrůz, přes divnoše a děsiče až po víly, víláky, rytíře a bohyně. Realita kamufluje stejně jako internet, takže podivnost se šíří napříč virtuálním i hmotným světem. Mě setkání s obsedantně kompulzivními zatemněnými mozky přivedlo k přístupu nehledat a prostě jednou potkat, což neznamená, že se nekochám půvabem povedené bizárnosti. Co si budem, každý je něak zmutovaný.

 7. Mimo.ň says:

  Uf. Tak to je luxusní historka… díky, že to někdo zažil za nás :-) A díky za zaznamenání. Pobavila.

 8. Goldie says:

  Jeste ze jsem uz vdana a nemusim se seznamovat :D uff

 9. imdisabled says:

  To jsi mě zase pobavila! Někdy se holt nezadaří, ale alespoň je pak z toho dobrá historka. :D

 10. mamifi says:

  Jj, pamatuju na seriozne probihajici rande, kdy se ctitel nad talirem bolonskych spaget zeptal, jak casto si to delam a jestli rada lizu banany. A pak volal presne 77x na koleje a vyhrozoval pani vratni, ze jestli ho nepusti, tak rozbije vratnici, Ale pocurovani je teda hodne originalni.

 11. udvouverunek says:

  Úchylky jsou různé:) Ale pobavila jsi mě moc takhle po ránu… Veronika

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s