Není marnost jako marnost

1 the-iconic-tiffany-box(Boh+FF) Když dva dělají totéž, není to totéž. O kosmetických blogerkách toto platí dvojnásob…

Předem bychom rády uvedly, že nejsme velké fanynky článků o krémech z drogerie DM nebo rozboru ladyboxu, který dostal snad každý. Tedy, snad každá. Je evidentní, že nejsme cílovka těchto blogů, alespoň ne vždy. 
   Do drogerií si chodíme pro tampóny a prášek na praní, kosmetiku kupujeme v lékárnách, na letišti nebo v jiném dobře vypadajícím krámu a hlavně, nelámeme si hlavu s tím, jestli to klapne nebo ne. Koupíme produkt a buď nám sedne nebo ho věnujeme kamarádce, matce, sestře, babičce či rovnou hážeme do koše. No big deal. Rakovina, nezaplacený účet za elektřinu a vilný šéf, to jsou pro nás záležitosti k řešení.
   Navíc, je nám třicet a tak už s úspěchem víme, co nám sluší a na co bychom raději zapomněly. Díky zaměstnání na plný úvazek, milostným aférkám, povinným návštěvám u rodičů a jiným okázalostem prostě nemáme čas pročítat charakteristiku každého kosmetického produktu, který někdo jiný vyzkoušel a pak se o tom obšírně rozepsal. 
   Ale jak už jsme v úvodu napsaly, když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. A tak zatímco si jedna blogerka zakládá e-shop, kde se 100% rabatem přeprodává produkty, jiná kosmetická blogerka koná dobro.  Rády bychom tímto upozornily na akci probíhající na blogu Jarmark marnosti, jehož autorka se rozhodla udělat dražbu vlastních boxů, do kterých se jí podařilo sehnat kosmetiku, která není běžně dostupná v drogeriích. Jasně, nevypadá to tak zajímavě, ale opakujeme znovu, je to dražba, čili  – zábava, žádné kliknut na objednat, ale pořádný souboj a navíc se jedná o pomoc. 1 holčička 260151_258849740901946_1556967743_nČástka, která přesáhne náklady na pořízení boxů, jde na pomoc mladým onkologickým pacientům….
A najednou to všechno z vonku vyzerá inak, že?! Že by se dal svět zlepšovat i něčím jiným než tím, že jsme krásné a umíme si dobře nanést make up?

No, tak tahle akce na Jarmarku marnosti nás absolutně nadchla a protože se mají dobré věci podporovat, zde je odkaz na celou dražbu. I my si přihodily. Ukažte, že nejste srabi a zkuste nás přehodit. Pomůžete dobré věci a jako bonus si koupíte kosmetiku bez černého svědomí, že utrácíte. Protože tohle není vyhazování peněz. Tohle je Big deal!

 


foto zdroj: layoutsparks.com, googleimages

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo, Co se nám honí hlavou and tagged , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Není marnost jako marnost

  1. Evelins says:

    Parádně napsané!!! Třeba některým ctenarkam dojde,jak se věci mají

  2. Jája says:

    Holky, díky :)

  3. Barb says:

    Oops! Je mi třicet jedna a baví mě kosmetické blogy. To bude tou absencí zaměstnání a letišť. ):-D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s