Již zítra, již zítra… ples Rajón Gala

lazy(Boh) Strašně se těším. Zítra se koná první všeumělecký ples Rajón v Kulturním domě domovina Na Maninách. Všichni by měli být v gala let 40., 50. a 60. Kromě hudby, Zig-Zag tap & swing (taneční skupina) a toho všeho reje je pro mě osobně velmi lákavá přítomnost Lazy Eye, která se specializuje na 50.léta a ve svém budoiru dokonce dokonalé kolové šaty se spodničkami prodává. (Video Divokých matek v šatech od Lazy ke shlédnutí níže)
   Naše přípravy nejsou nic moc. Díky pracovnímu nasazení jsme neměly šanci sehnat extra supr dupr šaty ani doplňky, takže jsem se rozhodly neutrácet, namixovat vlastní kousky a hlavně si to užít.
   Naše rozhodnutí “to moc nehrotit” padlo o víkendu, kdy jsme s Fatalkou jak šílené pobíhaly po městě a sháněly perly, lakované boty, vestičky, punčochy a jiné propriety, které zítra nutně, ale nutně budeme potřebovat. Dress code je sice gala, ale například Drahý půjde v méně formálním úboru, protože prostě kvůli tomuto večeru nebudeme kupovat nebo půjčovat smoking. (Ano, užil by ho i při jiných akcích, jakou je například myslivecký ples v horní dolní, v plné polní…atd., ale zatím smoking není naší prioritou). A navíc mu to takhle strašně sluší. Nechal se včera dokonale ostříhat, oholí si kvůli této akci bradku, takže na to, že je chlap, se kvůli jednomu pofidérnímu plesu opravdu překonává. (Už jsem jednou psala, že Drahého nikomu nepůjčím. Ano, je úžasný, ale za-po-meň-te! Najděte si svého drahého, nebo…!)
moviebeauty   Já osobně si vystačím s šaty, co jsem měla na Havelkovi (řezníkovu dceru trochu přetuním v potetovanou námořníkovu milenku a bude vystaráno) a Fatalka, která chtěla původně jít za Marilyn se nakonec do všeumělecké společnosti uvede jako blonďatá verze Snídaně u Tiffanyho. Stačilo si koupit jednu tiáru a Merilyn šla do háje. Jo, tak už to s drahokamy a perlami bývá.
   Tenhle ples je prvním svého druhu a tak nikdo neví, jak vlastně dopadne. Jestli všichni přijdou v gala nebo se bude cenit alespoň snaha, kterou někdo (jako my) měl. Tak jako tak to bude unikátní, a proto jestli nevíte co s načatým čtvrtečním večerem, přidejte se k nám a vyražte na Rajón. My tam budeme!

video: Divoké matky
foto: lazy eye, moviebeauty.wordpress.com

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo, Co se nám honí hlavou and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Již zítra, již zítra… ples Rajón Gala

  1. Pingback: Několik poznatků z plesové sezóny | We And The City – Dvě Třicítky Ve Městě

  2. annapos says:

    Ty spodničky jsem nosila, tanečky tančila, duchovní návrat bych neunesla a obrečela, bylo to nejkrásnější údobí mého života, užijte si to tak krásně, jako já v těch šedesátých.

  3. Užijte si to! Já byla o víkendu na vesnickym plese a trvala jsem na tom, že musíme jít tak, jak se na ples sluší… no, byla jsem jediná a nevim proč jsem se dusila v o čtyři čísla menších šatech (jsou nádherný a když jsem byla hubená, hrozně mi slušely) a v o dvě čísla menších botech. Džíny rulez :-(

  4. Holky, bledá závist se mnou cloumá. Užijte si tam i za mě. Pavlinka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s