Rychlé tipy aneb Čím žijeme

1 art ihned cz(FF) Musíte, prostě musíte:

Vidět:
filmy Nespoutaný Django (a ta hudba, ta kamera, ten střih! Ach!), Terapie láskou (miluju Bradleyho Coopera a vztahová dramata. Ve filmu.), seriály New Girl a 2 Broke Girls (jsou hezké, vtipné, trochu 1 cbs-2011-2-broke-girls tvjam co ukstřelené a vždycky to dobře dopadne),

Číst:
Debordelizace hlavy, Happiness Project, Cesta pravého muže (ano, zdravím naše mužské fanoušky, nicméně doporučuji i ženám, protože o těch se tam píše také dost),

Vyzkoušet:
1 debordelizace%20hlavy sunyPodívat se na Zprávy na ČT1 – jak říká Boh, moderátorky mají konečně dobré střihy šatů, kvalitnější materiály, stojí a nevypadají jako z roku 1984. nic proti tomu roku, ale…
Poslouchat Radiožurnál, protože tam mají zajímavé zprávy, skvělé hosty, řeší aktuální témata, snaží se zůstat objektivní a navíc hlásí čas každou čtvrthodinu, což Fatalku dokáže vykopat z postele, koupelny a následně i bytu. Někdy s hodinovým zpožděním, ale co. Z hezké čtvrti se do horší jezdí prostě špatně!

laveraNevyzkoušet:
Biošampon od Lavery. Ledaže na Čarodějnice, až budete potřebovat vytvořit na hlavě zběsilý chomáč, který nejde rozčesat a roztřepí vám vlasy tak, že by do nich začaly za pár dní klást vajíčka ptáčci.
Kardamom v kafi. Prostě divný. Nebrat.

foto: art.ihned.cz, suny.cz, tvjam.co.uk, vlastní archiv

 

Follow on Bloglovin

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se nám honí hlavou, Rychlé tipy aneb Čím žijeme and tagged , , , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Rychlé tipy aneb Čím žijeme

 1. Anonymous says:

  Ahoj Fatalko, fatální výsledek z mytí vlasů je normální. Dobře prý budeš vypadat, tak po 7 umytí hlavy. Kde máš ´trávit čas po dobu těch 6 mytí – to výrobce nepíše. Tak si to přeber.
  dantu

  • Ahoj dantu! No vidíš, jsi druhá, kdo mi to říká! Dala bych tomu šamponu ještě šanci, ale už letěl. Přesně podle mého nového janrího pravidla Nevyhovuješ, letíš!:)
   Moc Tě zdravím!

   F.

 2. mfrohlichova says:

  Fajn rychlo tipy – Djanga jsem viděla – teď každý den točím v mp3 soundtrack, na Lásku a Bradleyho se chystám a těším….Debordelizaci hlavy potřebuju, ale Radiožurnál a ČT1 nedávám :)

 3. Mimo.ň says:

  Díky za dobré tipy… Jen – ten kardamom v kafi… přijde na to, jak kvalitní ten kardamom byl :-) Osobně na něj nedám dopustit (ale třeba zas k smrti nenávidím levanduli :-))

 4. udvouverunek says:

  Na Djangovi jsem byla teď o víkendu a souhlas se vším :) Na můj vkus trochu moc krvavo, ale to už je prostě Tarantino. Jo a soundtrack je luxusní!
  A na Terapii láskou bych taky ráda zašla, ale spíš kvůli hlavní herečce, kterou obdivuju z Hunger Games a jsem zvědavá, jak dovede zahrát tuhle odlišnou roli :)
  Ad kafe – kardamom je fajn, kafe je taky fajn… já to snad zkusím, abych zjistila, co je na tom tak divnýho!
  Verunka

  • Ahoj Veru, Jennifer je v Terapii láskou úžasná! Já musím napravit rest a podívat se na Hunger Games, to mi zatím uniklo.. Kardamom v kafi jsem zkusila nedobrovolně, prostě jsem si ho spletla se skořicí. Ale přece to nevyhodím, že:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s