Rychlé tipy aneb Čím žijeme

1 matějská(Boh) Musíte, prostě musíte:

Jít:
Na Havelku a jeho swingový večer (13.4.). A taky na Matějskou pouť, přestože je to tak nějak zvláštně devadesátkové a všude se prohání kačeři (duckface) s fejkovejma vuittonkama. Když budete dostatečně otrlí, najdete si svou atrakci a užijete si to. Tak jako já. (To je aquazorbing…)Looper%20Hero%202

Vidět:
Seriál Las Vegas: Kasino. Hazard není špatný a někdy můžete mít štěstí, ale nad kasínem nikdy nevyhrajete, stejně jako nad berňákem. Dále ještě doporučuji Looper, Lov lososů v JemenuPříliš dlouhé zásnuby. No a taky Silver Linings 1 lawrence_2397638bPlaybook, neboli Terapii láskou, ano FF už o tom psala. Ale tak nějak jsem se v tom filmu našla a celé si to všechno znovu prožila a odžila. Jennifer Lawrence je skvělá a Oscara si zasloužila.

Ochutnat:
Cokoliv z menu v restauraci Oblaca. Skvěle vaří, kulinářský zážitek vás nemine aobrázek2 prostředí je impozantní, nádherné, romantické a velmi, ale velmi kreativní.

Přečíst:
Pokud nemáte na knihy čas, vřele doporučuji zkusit číst blogy. Konkrétně od Radky Třeštíkové Michelle Lasekoot. Jejich fejetony jsou sice o ženách, ale psány s takovým nadhledem, že si je oblíbí i váš přítel. (Já je tomu svému přeposílám….) U nás se michelle2zabydlela Kráva (protože občas se všechny chováme jako krávy, že?) a taky ženský matrix (tím doma pojmenováváme nejedno moje snažení).

Vynechat:
KFC a McDonald. V rámci Fatalčina Kentucky_Fried_Chickenpracovního průzkumu jsem byla donucena opět vyzkoušet (ne)poživatiny z těchto fastfoodů a upřímně, po McDonaldovi jsem měla pocit, že jsem snědla ochucenou vatu a po KFC jsem Fatalce v půl dvanácté v noci volala, že mám pocit, že ty kuřata se ve mně zrodí znova, a vylezou mi pupíkem i s drápama.

Follow on Bloglovin

 foto: amctheatres.com, lmt.knihovna.cz, theindependant.com, fotoarchiv Bohyně a Drahého

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Rychlé tipy aneb Čím žijeme and tagged , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Rychlé tipy aneb Čím žijeme

  1. Sedmi says:

    díky za tipy :) lov lososů v Jemenu se mi taky moc líbil.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s