Rychlé tipy, které nejsou pro panenky

1 LaCaraOculta(FF) Musíte, prostě musíte

vidět:
Děsivé filmy jako Elementární částice, La Cara Oculta, Daydream Nation a Perks of Being a Wallflower. Na oddech potom Surfařku a Mladou Viktorii. Jeslti se budete bát, nebo vám přitom a potom bude 1 the-perks-of-being-a-wallflower-6trochu DIVNĚ, tak si nestěžujte, já jsem vás varovala.

navštívit a jíst:
Cokoliv v Café Lounge. Už jsme tam byly asi třikrát a pokaždé super. Znalci sem chodí na kávu, my na hezké prostředí, milou obsluhu a jídlo. Nejhezčí místa jsou v přední části restaurace a na proužkovaných křesílkách u 1 cafe loungeokna. A jen mezi námi – pokud budete čekat na recepci předtím než vás usadí, chovejte se kultivovaně. Jsou tam kamery, že.
Těch jsem si všimly, až po několika přeeedlooouhých minutách pobíhání, výskání a hraní si na cirkus a berní úřad. Echm. Ano, tři vysokoškolsky vzdělané ženy. Ju, a buchty a mazance tam opravdu chutnají skoro jako domácí.1 young adult

vynechat:
Opocené bary plné opocených lidí. Pokud ten bar byl strašný před rokem, strašný zůstal, tak to prostě je. A jestli se vám tam nelíbilo tenkrát, poté, co jste o rok rozumnější a zkušenější (no..), se vám tam nebude líbit tuplem.

Stále stejné emocionální výlevy. Ano, všichni víme, že je to idiot, který vám ublížil. Že tu mrchu nemůžete vystát. Že tohle není fér. Že jste se snažila. Že jste mu věřila. Jo, je to blbý. A od toho jsou přátelé, aby vás vyslechli. Ale pokud se nedokážete soustředit na nic jiného než na obrovské emocionální drama, nedivte se, že na vás najednou nikdo nemá čas. (Nediv se, milá Fatalko.)

Follow on Bloglovin
foto: my.remezcla.com, collider.com, nasegastro.cz, voraciousfilmgoer.blogspot.com, profiblog.cz

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Rychlé tipy aneb Čím žijeme and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Rychlé tipy, které nejsou pro panenky

 1. Jája says:

  Já důrazně doporučuji café amandine…dělají tam nejnejnej horkou čokoládu v praze… :)

 2. udvouverunek says:

  Filmy si píšu do pořadníku, Café Lounge rovněž.
  A dost mě baví to vaše “musíte, prostě musíte…!” – :-D to silné doporučení až naléhavost nebo spíš až rozkaz a touha přesvědčit o kvalitě – to všecko tam úplně cítím :))) Bavíte mě, fakt že jo…
  Verunka

 3. nádhera! Perks of being a wallflower bylo úžasný, naprostej souhlas.. a Cafe Lounge je taky super..hlavně jejich polévky v zimě a buchty k snídani..

 4. mfrohlichova says:

  Elementární částice jsem viděla…..Bezva tipy – nejsem panenka :-D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s