Hudební ochutnávka SAIL

tumblr_lp4c9yXXb01qm8ngko1_500(Boh) Strašně se mi líbí písnička Sail od Awolnation. Poprvé jsem ji slyšela včera a od té doby ji doma tuníme v přesmyčce. (Myslím, že ráno sousedi nechápali…hihihihi).
   Chodím na pole dance (ano, tančím u tyče) a přiznám se, že mi to moc nejde. Nějak je to všechno složitější, rychlé a nejasné a když se konečně pořádně zhoupnu a ladně odlepím od země, vyděsí mě ten švunk natolik že upadnu nebo udělám něco hodně neestetického. Trochu jsem včera propadala zoufalství nad svou vlastní nemotorností a když naše úžasná lektorka Kristýna vyhlásila freestyle na hudbu, řekla jsem si: “No bezva, budu muset to svoje pachtění ještě přizpůsobovat hudbě. Co ještě?! Neumím koordinovat tělo a navíc ještě k tomu zjistím, že nemám rytmus?!”
   … Sail!…Sail!… This is how I show my love… I made it in my mind because… I blame it on my A.D.D. baby… (možná mám taky A.D.D. – poruchu pozornosti, protože mi to najednou ŠLO!!!!!) Najednou mi všechno šlo. Přestala jsem se bát a začalo mě to bavit. A možná i trochu jít. (Moje modřiny si to nemyslí, ale já jo. Sail!)
   Moc děkuju za tenhle song a posílám dál. Určitě mrkněte i na klip, protože je luxusní, přestože neoficiální! Hezký víkend nejen začínajícím tanečnicím u tyče! :-)

Follow on Bloglovin

foto:thedailybeatery.wordpress.com

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Co se mi líbilo and tagged , , , . Bookmark the permalink.

10 Responses to Hudební ochutnávka SAIL

 1. udvouverunek says:

  Písnička supr a já držím palce, aby ti to s ní lépe šlo a hlavně bavilo :) Modřiny pominou a pak už se nebudou ukazovat vůbec, jen vytrvat to chce ;-)
  Verunka

 2. udvouverunek says:

  Je skvělá! Narazila jsem na ni před pár měsíci, když doplňovala reklamu na nějaké auto… tak jsme ji vyhledali. A klipů na youtube kolik k ní je:-) Veronika

 3. Drahý says:

  Všem musím říct, že když mi to doma u klipu ukazovala tak jí to šlo! :-)

 4. Dobrý den, já tu písničku znám už něco přes rok. Když jsem jí poprvé slyšela tak to vypadalo úplně stejně. Doma nehrálo 24 hodin nic jiného. Jedním slovem SKVELAAAAAAAAAAAA

 5. Nekecej! Taky tancuju u tyče? Nejde mi to a mám nohy samou modřinu, ale jinak super :-) A ber mi telefon!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s