Další rychlé tipy

Vogue-Living-Spring-Caroline-Trenti(FF) Musíte, prostě musíte:

Vysedávat:
na sluníčku a dívat se na kvetoucí narcisky, tulipány a hyacinty.

Zamyslet se
nad článkem v Elle “Život začíná ve dvaceti” o tom, že veškerých 80 procent důležitých věcí v životě se každému stane do jeho 35 1242761_f520let a že co nestihnete do 30, v podstatě už nestihnete nikdy. Myslím, že se redaktorky jen trochu nešťastným způsobem snažily podat, že bychom neměli nic odkládat. Že není čas na věci “prozatím”. Takže pokud trčíme v blbé práci, s blbým chlapem nebo se nějak necítíme, neměli bychom si říkat, že je to jen “prozatím”. Není.

Podívat se
_vyr_360DSC_8262na vlaštovkové náušnice a ručně malované poháry, které jsou nejen na citronádu (sem)

Jíst
spoustu chřestu, jarní zeleniny, pobíhat po městě v balerínkách, zase začít běhat, smát se a dívat se do korun stromů

Vynechat
diskuze s lidmi, kteří neumí svou práci, nebo jí nerozumí. Pokud o něčem 11257.18-80-200x200debatujete a daný “odborník” toho objektivně ví mnohem míň, než vy, zato svou neznalost dohání arogancí a buranstvím, kašlete na to. Udělejte si věci podle svého svědomí a nazdar.

Follow on Bloglovin

foto: vogue.com, hubpages.com, indiva.cz, cs.detske-hry.cz

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in Rychlé tipy aneb Čím žijeme and tagged , , . Bookmark the permalink.

7 Responses to Další rychlé tipy

 1. kocourpes says:

  Jo, nad tím jsem loni (v čerstvých 20) hodně přemýšlela, že musím mezi 20 a 30 hodně stihnout. Vystudovat, ideálně založit rodinu, kariéru. A přitom je na to všechno relativně málo času. Tak jsem odpískala jeden vztah, kdy jsem sice byla strašně zamilovaná, ale drahouš byl bohužel ženatý a akorát bych ztrácela čas čekáním na to, jestli se náhodou nerozvede. Přiznávám, že pořád z toho nejsem venku, ale lepší než v tom setrvávat.

 2. Králikkéš von Marakkéš says:

  Vlaštovkové náušnice nemám do čeho píchnout, nicméně jsem přemáchl svou řepnou košili a taky tu sakurovou a taky tu s lístkovým ornamentem, čtu na lavce Pivoňkovou lucernu a pipkám z Elle bych dal za uši. Ten kult mládí mě nudí. Vlak neujíždí, vlak jede, aby jednou dojel do stanice ráj. Šance jsou tu pořád, dokud jim dáváte šanci. Je fakt, že pochopit jisté principy do 35 let je, řekněme, životně povznášející, nicméně každý máme cestu svou…..Tally ho
  Jo a co maj nosit kluci, když maj holky balerínky. Mokasínky?????

  • Ahoj Králíčku, ano, mokasínky! A potom sandálky a žabky a taky naboso se dobře kráčí po cestě své, jak píšeš. Kult mládí je asi hlavně pro lidi, co pro vzhled nevidí. Spíš mi přišlo drsné napsat, že pokud tohle a tohle nestihneš do třiceti, jsi vyřízená, protože jsi pokazila nejlepší dobu svého života. wtf? Asi je to na delší článek:) Moc Tě zdravím, ať se lístky sakury jemně vznášejí Tvou krajinou..

 3. udvouverunek says:

  Jo, je to tak.
  Nevím, jak to děláš, ale jdeš mi vždycky tématem článku k mé aktuální náladě a rozpoložení. Konkrétně jsem v poslední době dostala několikero nabídek, některé jsem toužila dostat už dřív a některé jsem ani nečekala, ale skoro bezhlavě se vrhám do všech, protože si říkám, kdy jindy to zkusit když ne teď? Jediné, co mi tak trochu chybí, je víc času – mám pocit zběsilého tempa a stejně nic moc nestíhám :D
  A souhlas i v dalších bodech :) Zrovna se převlíkám do běhacího a jdu běhat (jen fitko mě nespasí a úklid v bytě taky chvíli počká), baleríny mám (snad) už na cestě (ach, ten slastný pocit objevení maximálně pohodlných bot padnoucích jak ulité, které jsou navíc krásné, ale na funkčnosti nepostrádají nic!) a po chřestu se musím podívat, ten mám moc ráda.
  Pěkné a pohodové jaro i vám, dámy! Ať vám vše vychází, jak si naplánujete ;-)
  Verunka

  • Ahoj Veru, děkujeme! Gratuluji k nabídkám i odvaze se do všeho naplno vrhnout a moc držím palce! A kde se, prosím Tě, shání pohodlné, avšak krásné a funkční balerínky? Stále se mi ještě nezahojila noha z nových mokasín, takže hon za ideálními botkami pokračuje:) FF

  • udvouverunek says:

   No prosímtě, před rokem bych to vůbec neřekla ale padlo to na mladší sestry Melissek Mel! Ten matroš ve mně prve vůbec nevzbuzoval důvěru, ale od podzimka, kdy se mi jedny zalíbily, je zkouším už po několikáté a s převahou o několik tříd válcují jakékoliv jiné balerínky od libovolné jiné značky ;) Takže se těším a doufám, že z té Anglie dorazí co nejdřív! Mokasínky mají letos v nabídce taky nějaké, tak koukni… i když zrovna ty bych v plastu (gumě… co to vlastně je zač?) nechtěla, kůže je kůže.
   A dík ;) Jestli se z toho do července nezcvoknu nebo neumřu vyčerpáním, tak budu fakt happy!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s