Vyzkoušíme – Philips Lumea

20130303-184725(Boh) Ano, tentokrát to není vyzkoušely jsme, ale vyzkoušíme. Tahle akce totiž bude mít pokračování… O svém boji s chloupky jsem již psala. (Odkazy na bobří story naleznete pod článkem.) Docházela jsem na IPL do salonu, ale nějak jsem nezvládala ten systém. I když bylo prokazatelně vidět, že IPL funguje, i tak jsem to po třech návštěvách vzdala. Bylo toho moc (teda v mém případě) – vydepilovat všechno, po dvou týdnech vlítnout do salonu (kde je těžké sehnat termín), nechat se ozářit, pak po osmi dnech všechno vydepilovat v jiném salónu (jen ať mně znají všichni, že…), znovu nechat všechno dorůst a alou na IPL do prvního salónu. Ideálně v časech jako je desátá ranní nebo půl druhé odpoledne. Jsem zaměstnaná, IMG_0959proboha!
   Nejsem schopná všechno  pořádně naplánovat, většinou se v amoku dostavím na brazilku až po dvou týdnech a to dorůstání nezvládám už vůbec. Vzdala jsem to. Čert vem peníze. Kdo si totiž někdy sám voskovými pásky depiloval podpaždí, nebo naopak schovával každý kousek těla s dorůstajícím ochlupením, ví o čem mluvím. Nemám na takový diskonfort. Křížilo se mi to s aktivitami jako je tančení u tyče – tam jsem nechtěla být chlupatá, ale oholit jsem to nemohla – stejně jako s milostným životem, který mám moc ráda a který nehodlám v době dorůstání přestat provozovat. O práci, ve které jsem musela lhát a fixlovat návštěvu salonu návštěvou lékaře nemluvě. Nerada lžu.
   Bohužel nejsem typ na domácí úpravy. Chodím na kosmetiku, pedikúru, ke kadeřníkovi, atd. Vlasy jsem si na vaně obarvila jen jednou a do teď toho lituju. Kdykoliv se začnu “ňímat”, udělám si na obličeji kráter a moje řeznická pedikúra je vyhlášená. Jenže, mám novou práci,, do které celkem brzy nastupuju a nevím, co mě čeká. A kolik budu mít času. A v jakém státě se budu pohybovat a jakákoliv kúra chce mou přítomnost (překvapivě i spolupráci), pravidelné docházení do salonu a nějaký režim. No a tak jsem nakonec sebrala odvahu a porozhlídla se po něčem, co bych zvládla z klidu domova. A objevila Lumeu od Philipsu. Možná díky lodičkovému běhu. Možná díky vyhledávačům. Prostě několikrát mi cvrnkla do nosu a když jsem o ní slyšela asi po bridget-jones-4dvacáté, řekla jsem si, že je čas. A koupila ji. (Výhoda odstupného)
   I Bridget Jones si nakonec našla úžasného Marka Darcyho, takže proč bych si já nemohla pořídit domácí laiser, že? Co se může stát…

   Nemůžu napsat, jaké jsou výsledky. Ty se jako u všeho dostaví později. Stala jsem se vlastnicí Lumea přístroje o víkendu. Ale i tak jsem vcelku nadšená. Zvládla jsem přečíst sto stránkový, nicméně velmi dobře napsaný, návod, oholit se bez ztráty kytičky (nezaměňovat s jiným slovem) a ozářit se všude tam, kam ani slunce nesvítí. Na jeden zátah a jedno nabití baterie jsem zvládla ozářit lýtka, podpaždí, klín IMG_0961a vše kolem něj v okruhu dvaceti metrů.
   Jediné, co mi zbývá je horní ret. Nějak jsem nenašla odvahu si ho oholit. Stačí, že jsem před týdnem uzřela první šedivý vlas. Holit knír by mě zabilo.
  
Lumea je elegantní, je plná bezpečnostích pojistek, takže není možné si například probleskat oko, i když se o to pokusíte. (A já to fakt zkoušela). Hlavice musí pořád přiléhat a zelené ready světlo svítit. Až se zbavím studu, vyfotím se v poloze na zádech, s koleny za IMG_0962hlavou, kterak si obleskávám kdo ví co… (Neee, to bych vám neudělala…)

Takže než z toho všeho vznikne jedno velké Vyzkoušely jsme, čeká nás pořádně dlouhá cesta. Ale všechno co v našem životě za něco stojí nevzniklo za den. Stejně jako Řím, ten taky nepostavili za den. Kvalitní věci prostě potřebují čas, takže TO BE CONTINUED….

(blesk, blesk, blesk)

BB-Bobr Bohyně, Když bobr potkal žabku

Follow on Bloglovin

About Femme Fatale s Bohyní

http://dvetricitky.cz We And The City - Jak to vypadá, když si Femme Fatale a Bohyně založí blog… Aneb dvě třicítky ve městě
This entry was posted in krása, kosmetika a tak., Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme. Bookmark the permalink.

15 Responses to Vyzkoušíme – Philips Lumea

 1. bebe says:

  funguje, funguje funguje,skvela vec :-) po 6 pouzitiach kazde dva tyzdne takmer nic na nohach, rukach, v podpazusi.

 2. Madarcikova says:

  Mám dotaz na zkušené uživatelky: V úterý jsem prvně použila přístroj, na podpaží. ALE chloupky mi dorostly jako bych přístroj vůbec nepoužila. Mám čekat, že vypadnou? Nebo se mam oholit a za 14 dní ho použít znovu a doufat, že už bude efekt lepší? Chloupků se potřebuji zbavit, tedka v létě… Ale bojím se, abych oholením nezkazil proceduru úplně. Jsem docela dost zklamaná, takovejch peněz, byla jsem natěšená jako budu mít po starostech….

 3. Anonymous says:

  Mám dotaz na zkušené uživatelky: V úterý jsem prvně použila přístroj, na podpaží. ALE chloupky mi dorostly jako bych přístroj vůbec nepoužila. Mám čekat, že vypadnou? Nebo se mam oholit a za 14 dní ho použít znovu a doufat, že už bude efekt lepší? Chloupků se potřebuji zbavit, tedka v létě… Ale bojím se, abych oholením nezkazil proceduru úplně. Jsem docela dost zklamaná, takovejch peněz, byla jsem natěšená jako budu mít po starostech….

 4. udvouverunek says:

  Bohyně, nedočkavě očekávám pokračování! :) Mám za sebou depilaci horkým voskem od Veetu, který všem normálním lidem funguje, leč mně ne, takže mě nesmírně zajímají jiné a hlavně funkční alternativy!
  Verunka

 5. annapos says:

  Tomu říkám vtipná reklama, proč vás ti pitomci v televizích neangažují, i když jsem se pobavila, jsem ráda, že mám tyhle starosti za sebou, stáří je úlevné, bradavice s chlupem na nose, je mně fuk.

 6. Jsi velmi odvážná a já Ti za to děkuji! Protože tohle je hodně lákavé… nemuset se holit nebo doma bojovat s cukrovou pastou (chodívala jsem do salonu, ale a) lezlo to do peněz, b) čas – objednávat se měsíc do předu a řešit jestli náhodou ten den nebudu mít trénink atd.. no prostě jsem to nezvládla) nebo bůhvíčím (brzo budu zkoušet vosk na nohy, tak jsem zvědavá co si udělám). Doufám, že brzo přijde další reportáž. Ideálně online:) Veronika

 7. Ella says:

  Tak to jsem opravdu zvědavá, jak tvé testování dopadne…s chloupky jsem na tom totiž také dost bídně a i když se brazilka vydržet dá, to dorůstání chloupků do určité délky mě vážně zabíjí. Takže budu ráda za jakoukoliv osvětu v této oblasti sebezdokonalování :)

  • Zatím je to pro mě dokonalé, i když jisté kompromisy jsem udělat musela. Nesnáším holení, vše mi odporně zarůstá a po ozáření se nic takového nestalo. Jen prvních asi 12hodin po oholení bylo strašných, ale to není Lumeou, ale mnou. Všechno mě píchalo a svědilo. Ale dnes už ok.
   Přiznám se, že to risknu za ty 2 týdny znova, abych věděla, co to bude dělat.

 8. vimneok says:

  no moment, a jak dlouho teda bude trvat, nez budou nejake viditelne vysledky? taky jsem o tom uvazovala…

  • No, ony chloupky rostou v určitých fázích, takže když je teď probleskám, měly by sice ještě vyrůst, ale tak trochu omráčené hned vypadat a zase bych měla nechat vyrůst další generaci, oholit a probleskat. Píšou tam 4-8 týdnů a když to po bleskání bude vypadat, že to nevypadá :-), tak je probleskat znova, ale ne dřív než za dva týdny. Kvůli pokožce. Ta potřebuje klídek.
   Vím, že to IPL fungovalo a ona vlastně i ta brazilská depilace. Jen brazilka trvala několik let. :-)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s